Dünyanın en acımasız oyunu

Bu dünyada kimse güvende değil, hiçbir şey yolunda gitmiyor ve her an ölebilirsiniz. Kenshi sizi post-post-post(?) apokaliptik bir evrene davet ediyor ve emin olun elinizden tutan kimse olmayacak. Farklı gruplar tarafından paylaşılmış olan bu devasa dünyada yapmanız gereken bir göreviniz ya da hedefiniz yok. Amacınız siz ne olmasını isterseniz o. Dilerseniz kasaba kurabilir, zengin bir tüccar, düşmanlarına kan kusturan bir savaş lordu, ya da sadece zevk için öldüren bir katil olabilirsiniz. Bunları yapabilmek için de defalarca ölmeli, uzun zaman boyunca karakterinizi eğitmelisiniz. Teknik olarak hala biraz problemli olsa da herkesin mutlaka denemesi gereken bir yapım.Normalde 50TL olan oyunu şuan 30TL’ye Steam’den alabilirsiniz. İşte bir kaç video ve incelemesi....

13 Yıl önce çıkmış olan XIII’ü hatırlıyor musunuz?

Yapımcıları hatırlıyor. Remake olan FPS/Shooter türündeki XIII’ü 10 Kasımda oynayabileceksiniz. O kadar beklemek istemiyorsanız ya da önceki hali ile karşılaştırmak istiyorsanız Classic versiyonunu Steam’de 11.50TL’ye satın alabilirsiniz. ( Yorumlarında GOG versiyonunun daha iyi çalıştığına dair olan şikayetleri dikkate almanızı tavsiye ederiz…)

Coop korku türünde yeni bir soluk

Son zamanlarda çok bahsedilen indie co-op/korku yapımı Phasmophobia oyunculardan beğeni görmeye devam ediyor. Yapımcıları Kinetic Games’ten gelen son açıklamaya göre, yakın zamanda erken erişimden çıkması planlanan oyun büyük ilgi görme sebebi ile bir süre daha erken erişimde kalmaya devam edecek. Denemek isterseniz Türkçe dil seçeneğiyle Steam’den 23,00TL’ye alabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile oynamanız tavsiye edilir.

İndirimdeki Oyunlar