Gözünüz kulağınız burada olsun!

Zaman zaman hediye ettiği oyunlar ile kendine ün yapan Epic Games yıl başı için yine kolları sıvadı. Yıl başına kadar her gün yeni bir oyunu bedava olarak Epic Store üzerinden alabilirsiniz. Her ne kadar Steam'in sunduğu Community ve Market gibi platformları sunamasa da indirimler ve özel fırsatları ile dikkat çekerek oyuncuların radarlarına girmeyi başardı. İndirimleri ve bedava oyun fırsatlarını kaçırmak istemiyorsanız arada bir kontrol etmeyi unutmayın. Bugünün bedava oyunu eskilerden gelen bir yapım. Oddworld: New 'n' Tasty

Üretim devam etmeli….

Her şey basit bir taş ve metal ihtiyacı ile başladı, sonra metali eritmek için kömür gerekti ama bunun için ocak yapmak gerekti. Ocak için daha fazla taş, daha fazla taş için daha fazla metal, daha fazla metal için daha fazla teknoloji, daha fazla teknoloji için bakır, daha fazla ba-.... E saat 3 olmuş ? Factorio’yu özetlemek gerekirse ne olduğunu anlamadan saatlerinizi kaybedeceğiniz, aynı anda problem çözme ve bunu kısa yoldan yapabilme yeteneklerinizi kesinlikle test edebileceğiniz mükemmel bir yapım.

7 yıllık bekleyişin sonu...

Open World/Action/RPG türünde karşımıza çıkan yapımda Night City kentinde yaşayan ve paralı asker olan V karakterini yönlendiriyoruz. Oyun boyunca yeni insanlarla tanışıp onların yardımıyla da hikayemize yön veriyoruz. Cyberpunk duyurulduğu ilk günden çıkış vaktine kadar her zaman gündemde kalabilmeyi başarmış, bu yüzdende kitlesini büyük bir beklentiye sokmayı başarmış yapımlardan biriydi. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda her türlü eleştiriye maruz kalacağı da kaçınılmazdı. Oynanış olarak herkes tarafından beğenilip onaylanmış olsa da, yaşadığı teknik problemler ve biraz da olması gerekenden daha erken piyasa sürülmesinden dolayı eski sistemlere entegre edilememiş olması Cyberpunk 2077 için büyük eksi. Özellikle CD Projekt Red'in yıllar boyu kendine çizdiği kaliteli imajı zedelemiş gibi duruyor... Yine de yapımcıların güncel olarak çıkardığı hotfix ve patchler ile bu sorunu en yakın zamanda çözmeye çalıştıkları ortada. Oyunu PS4 ve XBOX One üzerinden oynamanızı şiddetle tavsiye etmiyoruz demek isterdik ancak zaten PS Store'dan kaldırılan yapım Microsoft Store'dan da , en azından yamalar ile oynanabilir bir hale gelene kadar, kaldırılabilir. Son olarak Cyberpunk 2077 için biraz daha beklemenizi tavsiye ederiz. Eğer gerçekten güçlü bir bilgisayarınız varsa, ya da PS5 üzerinden oynama imkanınız, hiç beklemeden keyfini çıkarabilirsiniz.

İndirimdeki OyunlarTutorialists.com