Ölümden kaçış yok, kaçış için ölüm var

Rogue-like elementini hikaye ile mükemmel bir şekilde harmanlayan Hades’te hikaye sen öldükçe ilerliyor. Yeraltının lordu Hades’in oğlu Zegreus olarak kontrolü ele aldığınız bu oyundaki amacınız cehennemden kaçmak. Hades bunu engellemek için elinden ne geliyorsa yapsa da diğer tanrılar bizim tarafımızda. Olympos tanrıları (ve bir kaç yan karakter) tarafından alacağınız yardımlar sayesinde nihai hedefinize ulaşmanız mümkün.
Dilerseniz Zeus'un tarafını seçip şimşeğin gücünü kullanabilir, dilerseniz Athena ile ortak olup kendinizi korumaya odaklanabilir, dilerseniz diğer tanrıların güçlerini de ekleyerek ortaya farklı bir harman çıkartabilirsiniz.
IGN tarafından yılın oyunu seçildiğini de belirtmeden olmaz...

"Overwatch mı kaldı ya ?"

Diyenler olacaktır elbet, ama Blizzard bu oyunu size unutturmaya niyetli değil. Çıkışından bu yana aktif oyuncu sayısında önemli bir miktarda düşüşe uğrayan Overwatch , ocağın 4'üne kadar ücretsiz.

Eğer daha denemediyseniz ve Overwatch 2 çıkana kadar az çok bir fikir sahibi olmak istiyorsanız şuan tam zamanı. World of Warcraft, Diablo 3, StarCraft 2, ve Heroes of the Storm için kozmetik ürünler içeren Legendary Edition da yarı yarıya indirime girerek 20$ üzerinden satışa sunuldu.

Aynı zamanda Battle.net üzerinden satışta olan tüm oyunlara ve kozmetiklere de %65'e varan yıl başı indirimleri yapıldı.

Cüzdanları saklayın...

Üst üste çok fazla indirim haberi oldu farkındayız ama Steam Winter Sale'den bahsetmeden olmaz. Her sene olduğu gibi bu yıl sonunda da absürd derecede diyebileceğimiz indirimler Steam'de !

Absürd derken %85 e varan indirimlerden bahsediyoruz. Sizler için toparlayabileceğimiz kadarını indirimli oyunlar bölümünde topladık, bakmadan geçmemenizi şiddetle öneririz...